Endüstriyel ve Malzeme Dolapları Malzeme Dolapları  

Kod : MD 19 MALZEME DOLABI
Ölçü : 1200x400x1950 mm

MALZEME DOLAPLARI

STAR ÇELİK Endüstriyel malzeme dolapları, aletleri, vidaları, çalışma malzemelerini, dokümantasyonları ve diğer küçük parçaları güvenli ve güvenilir bir şekilde saklar. Malzeme dolaplarımız saklama kutularının boyutlarına tam olarak uyarlanmışlardır ve pratik avadanlıklar ile birlikte net mükemmel bir organizasyon sistemi sağlarlar. Depolanacak küçük parçalarınız, hızlı bir şekilde malzeme dolaplarında bir yer bulacak ve her zaman elinizin altında olacaktır.

Dayanıklı gövde yapısı

Depolarda, atölyelerde ve fabrikalarda, STAR ÇELİK ürünü endüstriyel malzeme dolaplarımız çok çeşitli gereksinimleri ve taşıma isteklerini karşılamalıdır. Star çelik malzeme dolapları yüksek kaliteli sacdan ağır yükleri taşıyabilecek dayanımda üretilmiştir. Kaliteli işçilik ve kaliteli, çizilmelere karşı dayanımlı elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

Yüksek taşıma kapasitesi

Aletler ve çalışma malzemeleri çok ağır olabilir. Bu nedenle, endüstriyel malzeme dolaplarının iç raflarının taşıma kapasitelerine dikkat etmek önemlidir. Star çelik İç raflarda, yüksek stabilite ve yük taşıma kapasitesi ile karakterize edilen yüksek kaliteli sacdan üretilmektedir. Malzeme dolaplarımızdaki raflarımız, özel istek olmadığı sürece minimum 75 kg dan 300 kg kadar yük taşıma kapasitesi suna bilmekteyiz. Bu, dolaplarımıza birkaç yüz kilogram yükleyebileceğiniz ve ayrıca ağır ekipmanı içlerinde depolayabileceğiniz anlamına gelir.

Star çelik malzeme dolaplarımızın iç rafları yüksekliğini rahatlıkla ayarlanabilir. Bu şekilde, malzeme dolaplarınızda, saklanacak eşyalara ve saklama kutularına göre raf aralarını ayrı ayrı uyarlayabilirsiniz.

Kilitlenebilir kapılar

Birçok şirkette aletlere ve çalışma malzemelerine kolay erişim sağlanmalıdır. Önü Açık bir malzeme dolabı, çalışanlarınızın aletlere özellikle hızlı bir şekilde erişmesini sağlar. Ancak güvenirlik ve zimmetlemede Kilitli bir malzeme dolabının önemi öne çıkar.

Kilitlenebilir menteşeli, sürgülü kapılı modellerimiz size güvenlikli depolamayı sağlar. Hızlı bir şekilde açılan kapılarımız ile her şeyi bir bakışta görürsünüz. Ardından aletleri güvenle tekrar kilitleyebilirsiniz. Ayrıca düzenin ve malzemenin her zaman göz önünde olmasını yani iç bölümün gözükmesini denetlemek isterseniz, menteşeli ve sürgü kapılı modellerimizde pleksi camlı pencereli seçeneği de sizlere sunmaktayız.

Malzeme dolapları iç aksesuar ve çekmece seçenekleri

STAR ÇELİK 'de malzeme dolapları satın alırken kullanımınıza göre raf bölücüleri ve çeşitli ölçülerde çekmeceler satın alabilir bu çekmecelerinde çekmece içi aksesuarlar ile destekleyerek çeşitli depolama ihtiyaçlarınızı çözümleye bilirsiniz.

STAR ÇELİK malzeme dolaplarının muhafazalı yapısı, kir ve tozu dışarıda tutar ve çok çeşitli baskılara dayanır. Dahili olarak, alanın net bir şekilde bölünmesi ile etkileyicidir: aletler, vidalar, çiviler ve diğer malzemeler güvenli bir şekilde depolanır ve kolayca erişilebilir hale getirilir. İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan endüstriyel malzeme dolaplarını satın almak için uzman ekibiz ile iletişime geçiniz.

Ürün Açıklaması

STAR ÇELİK Endüstriyel ve Malzeme Dolapları serisinden, sürgü kapılı, pleksi camlı, malzeme dolabımız. Malzeme depolanmasının yanı sıra aletlerin ve dokümantasyonları bir arada bulundurabileceğiniz, yüksek hacimli malzeme dolabımızın raf başına maksimum 150 kg taşıma kapasitelidir…

Demonte gövde yapısına sahip olan endüstriyel malzeme dolabımızın tüm unsurları azaltılabilir, çoğaltabilir veya ek unsurlar eklenebilir. Endüstriyel malzeme dolabımız montajlı olarak teslim edilir.

Teknik açıklama

Kaliteli sacdan üretilmiş tamamen demonte metal gövde, kullanıcının tüm erişim alanlarında iş güvenliğini ön planda tutan yuvarlatılmış tüm köşeler ve kenarlar.

Tüm metal gövdemiz yağdan arındırılıp, fosfatlanarak kaplanır ön işlemden geçirilen, metal yapı elektrostatik toz boya ile boyanarak fırınlanan endüstriyel iş dolabımız, estetik, darbeye ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Gövde ve Diğer aksamlar: Ral 7035 Açık Gridir.

Zemin bozukluğuna karşı düzey ayarlı, ağır yük tipli ayağı olan gövde renkli koruyucu alt baza

Düzgün hareket eden, ray kılavuzlu özel makaralı sürgülü kapılar sayesinde rahat kullanım

Arama yapmadan doğrudan içeri gösteren ve gizli düzensizlikten koruyan pleksi camlı (3 mm kalınlığında) izleme pencereli çelik kapılarla zamandan ve paradan tasarruf edin.

Ergonomik metal kulplar, 2 anahtarlı döner basınçlı silindirik kilit, merkezi kilit

• Dolabımızda 5 ad yükseklik ayarlı rafımız mevcuttur.(1150x365 mm raf taban alanı)

• Boyalı raflarımız 25 mm yüksekliğe ayarlanabilir

• Raf başına maksimum yük kapasitesi 150 Kg

• Dolabımızın total Yük kapasitesi 1000 kg

• Toplam 0,80 m3 depolama hacmi,

 

OPSİYONEL ÖZELLİKLERİNDEN BİRKAÇ ÖRNEK

• 200 kg taşıma kapasiteli kademeli yük ve avadanlık rafları,

• İstenirse opsiyon el camsız kapı çözümleri,

•Yük rafları için ayraç sparatör çeşitlerimiz

• Alet asma alanları ve alet asma kanca çeşitleri,