Çalışma Tezgahları ELEKTRİK VE ELEKTRONİKÇİ MASALAR  

Kod : GATE 22 ELEKTRİK ELEKTRONİKÇİ TEZGAH
Ölçü : 1500 x 900 x 830/1593 mm

‘’EN YENİLİKÇİÇÖZÜMLERİ BULUNDUĞU TEK ADRES’’

STAR ÇELİK 'de, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı seviyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, sorununuzu sorunu benimseyerek uzun çalışma saatleri harcar ve sorununuza çözüm üretecek ,araştırma ve incelemeler sonucu sizin için en iyisine ulaşarak tartışmaya sunarlar. Bu genellikle yeni ürünlere, yeni aksesuarlara ve elbette sunabileceğimiz en iyi hizmet ve çözümleri bulmamıza yol açar.

Bunun bir örneği elektrik elektronik ortamları için tasarladığımız Gate serisi Elektrik ve elektronikçi çalışma tezgâhlarımızdır. Müşterilerimizin STAR ÇELİK Gate serisi mükemmel tezgâhların çözümlerinden maksimum faydalanmaları için mümkün olan boyutları ve aksesuarı öne çıkardık.

Ancak, tüm müşterilerimizin bu kadar geniş bir seçenek yelpazesi istemediğinin farkındayız. Örneğin, aksesuarları seçmek zor ve zaman alıcı olabilir. Özellikle hangi aksesuarlara ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz! STAR ÇELİK uzman ekibi size yardımcı olacaktır.

STAR ÇELİK uzman ekibi ile elektrik elektronik ortamları için tüm çözümlerimizi, tezgâhlarımızı, kitlerimizi, dolaplarımızı ve aksesuarlarımızı satın almanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Bunun yanı sıra, STAR ÇELİK proje gurubusun sizin için çalışacağı çözümlerimiz ile sizlerin Karar aşamasındaki zorluklarınızı planlamanızı kolaylaştıracaktır.

STAR ÇELİK tüm endüstriyel çalışma tezgâhlarımız ve diğer çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, web sitemizi ziyaret edin, sürekli bilgilendirmeler için bülten ve sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.

Teknik açıklama

Kaliteli 1,5-2 mm kalınlığında metalden şekillendirilerek üretilen demonte tezgâh yapısı. Kullanıcının tüm erişim alanlarında iş güvenliğini ön planda tutan yuvarlatılmış tüm köşeler ve kenarlar.

Tüm metal gövdemiz ön işlemden geçirilerek, yağdan arındırılıp, fosfatlanarak elektrostatik toz Boya ile boyandıktan sonra fırınlama işlemi tamamlanmış olur

Gövde ve diğer aksamlar: Ral 7035 GRİ

Zemine noktasal olarak basan terazi alma imkânı veren sağlam siyah renkli M12 Pimpon pabuçlu çok fonksiyonlu gövde renkli metal yan ayaklar,

Oturarak çalışmaya uygun yükseklik 830 mm

Kullanıcı ayak boyuna göre ayarlanabilen alt bağlantı profili.

Çekmeceli kilitlenebilir kasa,

• 1 adet 3 çekmeceli dolap(600X450X465 mm)

1x75 mm,1x100 mm,1x200 mm çekmece, (500x355 mm çekmece taban alanı)

• Toplam 0,060 m3 depolama hacmi,

Tüm çekmeceler ve hareketli raflar yüksek dayanımlı Star çelik üretimi sağlam 70 kg taşıma kapasiteli sanayi tipi % 100 teleskopik raylar ile donatılmıştır.

Çekmeceli ve kapılı kabinlerde tek açılır kilitleme sistemi ile donatılan çalışma istasyonumuz merkezi kilitleme sitemi ile kilitlenir. Kilitlerimiz Numaratörlü ve Master key özelliklidir.

Çalışma istasyonumuzun çalışma alanı metal çerçeveli organik yağlı 25 mm kayın kontrplak.

Çalışma istasyonu Yük kapasitesi: 300 kg'a kadar (eşit olarak dağıtılmış yük ile)

1 adet yukarı aşağı hareket edebilen 2 Parçalı Malzeme rafı 1500x325 mm ölçüsünde yayılı yük taşıma kapasitesi 80 kg dir.

Bu ürünümüzde sabit 1500x350x350 mm ölçüsünde cihaz ve malzeme rafımız mevcut olup taşıma kapasitemiz yayılı yük olarak 150 kg dır.

‘’Modern işyerlerinde etkili enerji kanalı tasarımı’’

IP30 koruma derecesine sahip STAR ÇELİK ÜRETİMİ METAL KABLO KANALI standart sunum yanında OPS birçok isteği karşılayacak alt yapıya sahiptir:

Bu çalışma istasyonumuzda 1500 mm boyunda kablo kanalı mevcuttur…

Kablo kanalı üzerinde 4 noktadan kablo giriş ve çıkış boşluğu,

1 adet 25 A Pako şalter açama kapama şalteri,

1 şer adet 25 A Kaçak akım rölesi ve 25 A otomat sigorta

4 adet 16 A Monofaze pano prizi

1 adet 24V DC,1adet 12V DC,1 ADET 115V çıkış Prizi vardır.(Trafo Hariç)

1 adet Data prizi mevcuttur.

1 adet 3 m uzunluğunda 3x2,5 fişli besleme kablosu mevcuttur,

OPS ÖZELLİKLER

Kullanıcı ayak boyuna göre alt bağlantı profili Ve bağlantı profili üzerinde sağ veya sola hareket edebilen 1 adet 3 kademeli açı ayarlı ayak basamağı.